Atribuită
Cumpărare directă
15 buc email pe baza de apa bleu 0,7ml *33,61lei, 12 buc nitrodiluant 0,9l*17,64lei, 2 role smirghel 100 10ml/rola*16,81lei, 2 buc role smirghel 80 10ml/rola*16,81lei, 1 buc set lavete 50buc/set*50,00lei, 25 buc perie flex 115*16*18,00lei, 10 buc manusi cauciuc *18,49le
- Număr anunț
- DA25239820
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- ALEXANDRU CO SRL (CUI 18330125)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.467,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.467,97 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.