Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere si revizie lunara pentru ascensor de materiale cu 2 statii si sarcina maxima 100 kg. Pretul reprezinta valoarea lunara a serviciului de intretinere,cu o revizie generala anuala inclusa in acest pret.

Număr anunț
DA25214299
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
Furnizor / câștigător
IDRA LIFT SRL (CUI 32658897)
Cod CPV
50750000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850 RON
Valoare atribuită
1.850 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.850 RON

din 1.850 RON estimat