Atribuită Cumpărare directă

Pachet de servicii postale compus din: - 1790 buc.X 5,97 Ron +TVA, corespondenta interna neprioritara cu confirmare de primire(0-50g). Informatii detaliate aferente serviciilor si produselor CN Posta Romana SA sunt disponibile la www.posta-romana.ro.

Număr anunț
DA25240168
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64112000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.686,30 RON
Valoare atribuită
10.686,30 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.686,30 RON

din 10.686,30 RON estimat