Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE UPS BORRI B8033 20 KVA 10 MIN. IN SISTEM PARALEL

Număr anunț
DA25209146
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
POWER SUPPLY SYSTEMS UPS SRL (CUI 14602405)
Cod CPV
31154000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.742 RON
Valoare atribuită
7.742 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.742 RON

din 7.742 RON estimat