Atribuită
Cumpărare directă
ALGIFEN SOL.INJ. 5ML X 5FI (COMBINATII) BETALOC I.V. 1MG/ML 5FI X 5ML (METOPROLOLUM) FUROSEMID 20MG/2ML X 5FI ZENTIVA (FUROSEMIDUM) GLUCOZA ZENTIVA 3300MG/10ML X 5FI (GLUCOSUM) NO-SPA INJ 40MG/2ML X 25FI (DROTAVERINUM) ACID ACETILSALICILIC 500MG X 20TBL ZENTIVA (ACIDUM ACETYLSALICYLICUM)
- Număr anunț
- DA25244377
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33661200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 970,50 RON
- Valoare atribuită
- 970,50 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.