Atribuită
Cumpărare directă
Kit extracție ADN/ARN, 50 reacții, 750 Lei, 1 kit - kit de extractie validat pentru diagnosticul veterinar - poate extrage ADN/ARN din diverse matrice infectare cu virus precum tesuturi, sange proaspat sau recoltat pe EDTA/heparina, ser, plasma, lichide biologice, etc it extracție ADN-ARN pentru 50 reacții Kit amplificare pentru PPA, 250 reacții, 1480 lei, 1 kit - kit pentru amplificarea real-time PCR 2x, folosind tehnologia TaqMan - mixul este gata de utilizare si contine dNTP-uri ultra pure, MgCl2, polimeraza hot start cuplata cu un anticorp, colorant de incarcare, stabilizatori si potentiatori de performanta Mix primer și sondă- 1250 reacții, 2100 lei, 1 mix - Primer sens “VP72-F”: 5’-CCCAGGRGATAAAATGACTG-3’ minim 20nmoli, 1 flacon - Primer antisens “VP72-R”: 5’-CACTRGTTCCCTCCACCGATA-3’ minim 20nmoli, 1 flacon - Sonda PPA UPL162, 1 flacon, 1250 reactii TFS pentru biologie moleculară, soluție 10x, 1L, 230 lei, 1 buc - tampon fosfat salin, concentratie 10x, izoton si netoxic, pH 7.6, steril, autoclavat, liber de DNaze/RNaze Alcool etilic absolut pentru biologie moleculară, 1L, 550 lei, 1buc - liber de RNaze/DNaze Apă pentru biologie moleculară, pachet 10 fiole x 1,2 ml, 110 lei, 1 pachet - tratata cu DEPC - libera de ADN uman sau bacterian - libera de Dnase/RNase/nicking activity
- Număr anunț
- DA25247301
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
- Furnizor / câștigător
- FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.220 RON
- Valoare atribuită
- 5.220 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.