Atribuită Cumpărare directă

VANCOMYCINUM Forma farmaceutică PULB. PT. SOL. PERF. Concentrația 1g Cod ATC J01XA01 Acțiune terapeu... mai departe

Număr anunț
DA25211397
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33631400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,60 RON
Valoare atribuită
245,60 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,60 RON

din 245,60 RON estimat