Atribuită
Cumpărare directă
Cantitate Număr poziţie ID produs Produs Pret sistem 1 10 5015038 ADEZIV GORILLA WOOD GLUE 1 L 58,91 1 20 5000839 ECOLASURE INCOLOR IG8201 C2,5L 89,96 1 30 6001471 SURUB LEMN 5X50 07101D5005000 26 1 40 6001538 SURUB LEMN 5X70 07101d5007000 48 1 50 6001640 SURUB LEMN 4X35 07101D4003500 25 10 60 6045554 CHERESTEA RIND. A 2000X140X19MM 16,58 10 70 6022295 CHERESTEA RIND. M A/B 2000X60X60MM 19,6 10 80 6022359 CHERESTEA NERIND. M A/B 3000X120X22MM 15,28 5 90 6022294 CHERESTEA RIND. M A/B 2000X70X42MM 17,91 10 100 7027604 MANUSI CU PICOURI GROASE EM21.1 1,95 1 110 5000738 MOMENT WOOD SUPER 3 ADEZ.PT LEMN 750 G 20,96
- Număr anunț
- DA25244171
- Autoritate contractantă
- LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 749,99 RON
- Valoare atribuită
- 749,99 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.