Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza urmatoarele piese auto: 1. Lampă semnalizare spate AS24V/21W DAC 444 T (tripla, nu doar becul) - 6 bucati 2. Supapă acţionare pedală frână DAC 444 T- 2 bucati 3. Dop antiîngheţ bloc motor Ø 56 DAC 665 T - 15 bucati 4. Dop antiîngheţ chiuloasă Ø 32 DAC 665 T - 20 bucati
- Număr anunț
- DA25252102
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag (CUI 4321518)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 35421000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 489,44 RON
- Valoare atribuită
- 489,44 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.