Atribuită
Cumpărare directă
Se utilizeaz atat la prespalare cat si la spalare in scopul cresterii alcalinitatii solutiei de spalare, ajuta la scoaterea murdariei dintre fibrele textile.In functie de tipul textilelor si al procesului de spalare dozajul ete intre 2-15 ml/kg de textile uscate pentru fiecare etapa de spalare.Se recomanda utilizarea lui in combinatie cu produsele din gama Turbo.Recomandari de spalare se primesc de la specialistii nostrii care va va oferi suportul tehnic.Ambalare bidon plastic 24 kg.
- Număr anunț
- DA25219609
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.168 RON
- Valoare atribuită
- 21.168 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.