Atribuită Cumpărare directă

Halat 15 buc x40 ron Pantaloni 3 buc x 35 ron Papauci clinica 15 buc x 65 ron

Număr anunț
DA25224669
Autoritate contractantă
GRADINITA cu P.P. MAMARUTA (CUI 17968517)
Furnizor / câștigător
SZD IMPEX SRL (CUI 15931538)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat