Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de servicii de supraveghere tehnica instalatie ISCIR platforma autoridicatoare cu brat telescopic, marca Multitel pagliero montata pe utilajul marca PRB NISAN CABSTAR, serie VWASDFTL043802761 din parcul auto al Comunei Grumazesti, jud. Neamt, conform aprobarii de H.C.L. Grumazesti, judetul Neamt cu nr. 29 din 06.02.2020. Caracteristici: CONFORM DETALII COMNADA
- Număr anunț
- DA25249575
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- MIRAJ PROIECT SRL (CUI 20667441)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.208 RON
- Valoare atribuită
- 2.208 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.