Atribuită Cumpărare directă

- Plasa mascare (umbrire) cu latime de 3 m, densitate 90%, culoare verde - 200 m. - Accesorii de prindere (coliere) PVC 4,7x300 mm, culoare negru - 1200 buc.

Număr anunț
DA25258388
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.540,68 RON
Valoare atribuită
1.540,68 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.540,68 RON

din 1.540,68 RON estimat