Atribuită Cumpărare directă

Cartus compatibil MX310HC 60F2H00 10K - 10 BUC- 148 RON Cartus compatibil TN323XL 23K -10 BUC - 109 RON Cartus compatibil CF226XL -5 BUC -65 RON Cartus compatibil CE505XL -10 BUC -49 RON Cartus compatibil Q2612X -10 BUC -36 RON Cartus compatibil 2220D RICOH AFICIO MP3353 -10 BUC -34 RON Cartus compatibil 3210D RICOH AFICIO 3035 -2 BUC -55 RON Cartus compatibil TN2220 -5 BUC -34 RON Drum unit compatibil DR2200 -2 BUC -49 RON, conform ofertei nr. 433272 din 10.03.2020.

Număr anunț
DA25249760
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ (CUI 4547109)
Furnizor / câștigător
MASTER INK SRL (CUI 20572058)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.463 RON
Valoare atribuită
4.463 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.463 RON

din 4.463 RON estimat