Atribuită Cumpărare directă

MICROLIFE TERMOMETRU NON-CONTACT NC-100, Produsele vor fi insotite de certificate de calitate/conformitate si garantie. Livrarea pana cel tarziu la data de 13.03.2020.

Număr anunț
DA25249582
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
Furnizor / câștigător
AXABIO MEDICAL SRL (CUI 26931428)
Cod CPV
33000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
654 RON
Valoare atribuită
654 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

654 RON

din 654 RON estimat