Atribuită Cumpărare directă

Masca chirurgicala de unica folosinta doua straturi cu 3 pliuri, cutie cu 50 buc , . Comanda - cantitate multiplu de 50 . Marfa pe stoc - livrare in 24 de ore Pt cantitati mai mari pretul este negociabil pentru cantitati mai mari de 10000 bucati

Număr anunț
DA25220050
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI 4510266)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.950 RON
Valoare atribuită
7.950 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.950 RON

din 7.950 RON estimat