Atribuită
Cumpărare directă
1 EV4A05 Folie protectie documente A4 cristal 90 microni 100 buc/set EVOffice Superior Line Set 10 14,62 2 EV4B04/7AB Biblioraft carton dublu plastifiat cu margine metalica,buzunar plastic,A4,7.5 cm EVOffice - albastru Buc 5 4,29 3 AH567AB Pix cu mecanism si accesorii metalice Aihao 567 albastru Buc 22 0,43 4 EV6G13M Caiet A4 60 file coperta policromie - matematica EVOffice Buc 22 1,72 5 EV4D03 Dosar plic carton alb EVOffice Buc 100 0,30 6 EV1H13-4 Textmarker ,4buc/set EVOffice Set 5 2,42 7 EV1L18 Banda corectoare 5mm* 8m EVOffice Buc 5 2,10 8 EV4D07 Dosar incopciat 1/2 carton alb EVOffice Buc 200 0,27 9 EV1J07-4 Whiteboard marker EVOffice 528 4buc/set Set 5 1,52 10 EV3A09 Agrafe color 28mm 100buc/cutie EVOffice cut 10 0,66 11 EV2C04 Capse 24/6 1000buc/cutie EVOffice cut 5 0,47
- Număr anunț
- DA25247282
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BISTRITA-NASAUD (CUI 11364864)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 338,10 RON
- Valoare atribuită
- 338,10 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.