Atribuită Cumpărare directă

Obiectiv : REABILITARE CAMIN CULTURAL BASCA ROZILEI , ORASUL NEHOIU, JUDETUL BUZAU - Lucrari de Reabilitare Camin Cultural Basca Rozilei , cf documentatie pusa la dispozitie de autoritatea contractanta (atasata in SEAP). Termen de executie:maxim 12 luni de la data semnarii contractului Termen de garantie: minim 24 luni. Se va prezenta deviz oferta / situatie de lucrari la decontare. Valoarea ofertata in SEAP va fi cea rezultata din incadrarea ca si articole de lucrari a operatiunilor mentionate in documentul atasat. Valoarea finala nu va depasi maximul ofertat. Oferta va cuprinde toate materialele / manoperele / utilajele si transporturile necesare realizarii lucrarilor descrise.

Număr anunț
DA25257217
Autoritate contractantă
ORAS NEHOIU (CUI 4055807)
Furnizor / câștigător
ADRYBET AMA S.R.L. (CUI 40864626)
Cod CPV
45212320-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.183,48 RON
Valoare atribuită
60.183,48 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.183,48 RON

din 60.183,48 RON estimat