Atribuită
Cumpărare directă
VA RUGAM SA ASTEPTATI COMANDA FERMA A BIROULUI APROVIZIONARE; livrarea se va face la magazia autoritatii, soseaua Vadu Pasii in incinta Statiei de Epurare, Buzau, pers de contact Simion Sandel 0726346118; LAMPA BAT IP 55 ROSIE 1 Buc; CCT15440 PROGRAMATOR ORAR DIGITAL SAPT IHP 1C include taxa timbru verde de 0.10 lei/buc 1 Buc; BEC LED LUMANARE E27 7W/220V 1 Buc; XB4BVM3 VOYANT LUMINEUX include taxa timbru verde de 0.05 lei/buc 1 Buc; A9N21545 IDPN 1P_N 6A C 4500A KA 230V include taxa timbru verde de 0.10 lei/buc 1 Buc; VCF01 INT.SECT PR 20A "NON UL" ATTENTION NON 1 Buc; SINA DIN L=0.50M 1 Buc; TABLOU MET 300X300X150 1 Buc; CYY-F 2X1.5 CBL 30 ML; CANAL CABLU 18X13 16 ML; SMPUS304035 NZN 4X35 DIBLU NYLON SMART+SURUB 50 Buc; DIBLU+HOL 5X45 SMART 20 Buc;
- Număr anunț
- DA25230858
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 31200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 677,19 RON
- Valoare atribuită
- 677,19 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.