Atribuită Cumpărare directă

1 SERV POPUP HARM;Servetele faciale pop-up Harmony 164217 Set 50 2 MAN NITRIL L100;Nitrylex manusi nitril L 100 buc/cutie Cutie 2 3 MAN NITRIL M100;Nitrylex manusi nitril M 100 buc/cutie Cutie 1 4 GALEATA PROF;Galeata profesionala cu roti Buc 1 5 SUPORT MOP 40U;Suport mop plat cu urechi, 11x40cm, Cisne, 470000 Buc 1 6 COADA BIC G;Cisne bara aluminiu bicolora galbena 530214-03 Buc 1 7 REZ MOP 40BU;Rezerva mop plat 40cm cu urechi si buzunar Cisne 204800 Buc 5 8 MOP MICROF 180;Mop microfibra 180gr profesional Cisne 100725 Buc 10 9 MATURA EURO;Matura Euro Buc 5 10 COADA LEMN 1,2;Coada lemn natur 1,2m Buc 5 11 FARAS CU LAMELA;Faras cu lamela cauciuc Buc 5

Număr anunț
DA25259226
Autoritate contractantă
ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,42 RON
Valoare atribuită
655,42 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,42 RON

din 655,42 RON estimat