Atribuită
Cumpărare directă
FURTUN ALIMENTARE MOTORINA DN 8X370 O/P FIXA +TEAVA HIDRAULICA DN 10X520 O/N- 4BUC X 54.80 LEI /BUC; FURTUN ALIMENTARE MOTORINA DN 8X275 O/P FIXA +TEAVA HIDRAULICA DN 10X760 O/N- 4BUC X 58.60 LEI /BUC; FURTUN ALIMENTARE MOTORINA TUR DN 8X1050 O/P FIXA-4BUC X23.60 LEI/BUC FURTUN ALIMENTARE MOTORINA RETUR RABA DN 6X1050 P/P FIXA 4BUC X 21.80LEI/UC
- Număr anunț
- DA25243974
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
- Furnizor / câștigător
- ALFA DINAMIC S.R.L. PLOIESTI (CUI 2708276)
- Cod CPV
- 44165100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 635,20 RON
- Valoare atribuită
- 635,20 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.