Atribuită Cumpărare directă

Indicator biologic tip fiola plastic cu strip integrator cu Bacilus Atrophaeus pt EO Indicator biologic tip FIOLA cu Geobacillus stearothermophilus pentru plasma -La livrare produsele vor fi insotite de Declaratie de Conformitate, Certificat de Calitate, Aviz de la M.S. Atribuirea in SEAP tine loc de comanda

Număr anunț
DA25256652
Autoritate contractantă
Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134 RON
Valoare atribuită
1.134 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134 RON

din 1.134 RON estimat