Atribuită Cumpărare directă

STATII ALL IN ONE Asus Vivo AiO V222UAK-BA140R 21.5 FHD (1920x1080), non- glare (mat), NON-TOUCH, Intel Core i3-8130U (2.2GHz, 4MB), video integrat Intel HD Graphics 620, RAM 8GB DDR4 2133MHz (2x4GB) fara optiune de upgrade,SSD 256 GB, No ODD, Wi-Fi 5(802.11ac)+Bluetooth 4.1 (Dual band) 1*1, LAN 10/100/1000, Porturi lateral: 1xUSB2.0/ 1xAudio Combo; Porturi spate: 1xHDMI out/ 1xPower Input/ 1xLAN/ 1xKensington lock/ 4xUSB3.1 Gen 1; WebCam 1M (720p), Culoare black; Adaptor 65W, Greutate: 4.8kg, Dimensiuni: 489x387x5.1~164mm (WxHxD), Zen Plastic Golden Wired Keyboard+ Mouse, licenta Windows 10 PRO 64 bit, garantie 24 de lun

Număr anunț
DA25256884
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat