Atribuită Cumpărare directă

In conformitate cu Ord.MS nr. 1226/2012 pentru aprobarea Normelor tehnice privind gestionarea deseurilor rezultate din activitati medicale; PRET DE PRODUCATOR!!! - Folie de polietilena de joasa (LDPE) sau inalta densitate (HDPE); - Culoare galben; - Termosudura dubla, continuua; - Dimensiuni (lxLxg)mm. 750X1200X0,05mm - Imprimati cu pictograma "Pericol biologic". www.ageri.ro

Număr anunț
DA25251250
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
18935000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat