Atribuită
Cumpărare directă
Pachet trusa de diagnosticare *GRUPE SANGUINE seruri hemotest, transfuzie Anti-D IgG+IgM monoclonal, Clona2-CEL MAI MIC PRET SICAP *GRUPE SANGUINE seruri hemotest, transfuzie Anti-AB IgM monoclonal, Clona 2 - CEL MAI MIC PRET SICAP *GRUPE SANGUINE seruri hemotest, transfuzie Anti-A IgM monoclonal, Clona 2 - CEL MAI MIC PRET SICAP! *GRUPE SANGUINE seruri hemotest, transfuzie Anti-B IgM monoclonal, Clona 2 - CEL MAI MIC PRET SICAP! *LATEX-ASLO, x100, cod C12LX1001-100 *LATEX-RF, Factor reumatoid, x100, cod C12LX1007-100
- Număr anunț
- DA25242769
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127,40 RON
- Valoare atribuită
- 127,40 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.