Atribuită Cumpărare directă

MANUSI LATEX M 100BU 2 CUT, IGIENOL DEZINF..4L 4 B SERV.2 STR. 8 CUT MONA ALC.SANIT.70% 500ML40 B IGIENOL SAPUN 8 BUC

Număr anunț
DA25257811
Autoritate contractantă
COMUNA BERTEA (PRIMARIA COMUNEI BERTEA JUD. PRAHOVA) (CUI 2843736)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
501,72 RON
Valoare atribuită
501,72 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

501,72 RON

din 501,72 RON estimat