Atribuită
Cumpărare directă
Furnizarea urmatoarelor licente software cu VALABILITATE DE 1 AN: 1) suita Adobe Creative Cloud All Apps, având următoarele specificații tehnice: - contine întreaga colecție Adobe de aplicații de creație pentru desktop și dispozitive mobile și de servicii pentru design de imagini, grafică, machete, experiențe de utilizare, creații video și audio pentru imprimare, web și dispozitive mobil (Photoshop, Illustrator, InDesign, Adobe XD, Lightroom, Acrobat Pro, Premiere Pro, etc.) - 100GB spațiu de stocare în cloud, Adobe Portfolio, Adobe Fonts și Adobe Spark - acces la cele mai recente funcții și actualizări imediat după lansare - data de incepere a valabilitatii licentei: 01.05.2020 2) PowToon Pro+ având următoarele specificații tehnice: - numar nelimitat de exporturi premium; - lungimea maxima a filmului exportat: 20 minute; - format film exportat: Full HD; - acces nelimitat la muzica si obiectele grafice din libraria PowToon in sistem de licentiere gratuita (royalty-free); - 10GB spațiu de stocare în cloud; - data de incepere a valabilitatii licentei: 12.04.2020
- Număr anunț
- DA25243625
- Autoritate contractantă
- Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 48320000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.085 RON
- Valoare atribuită
- 7.085 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.