Atribuită Cumpărare directă

Bazin de spalare pacient. Produs fabricat din celuloza 100 %, rezistent la apa calda si sapun. Ambalaj 100 bucati / cutie.

Număr anunț
DA25229698
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
Cod CPV
33198000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,50 RON
Valoare atribuită
142,50 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,50 RON

din 142,50 RON estimat