Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb compatibile cu electrocautere

Număr anunț
DA25258206
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
33162200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.475 RON
Valoare atribuită
17.475 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.475 RON

din 17.475 RON estimat