Atribuită
Cumpărare directă
Unitate de producere apa de tip I &II Sistemul produce atât apă ultrapură cât și apă pură. Apa ultrapură (gradul 1) este distribuită prin filtrul de punctul de utilizare de pe panoul frontal. Apa pură (gradul 2) este distribuită direct din rezervorul de depozitare. Rezistivitatea apei (grad 1) 18,2 MΩ x cm Ultrapură (gradul 1) conductivitatea apei 0,055 μS / cm Rezistivitatea apei (gradul 2)> 10 MΩ x cm Conductivitatea pură a apei (gradul 2) <0,1 μS / cm TOC <2 ppb RNază <0,01 ng / ml DNază <4 pg / µl Bacterii <0,1 CFU / ml Endotoxine <0,001 EU / ml Particule> 0,22 μm <1 / ml Durata de viață a modulului de deionizare (modul standard) 1 m3 Rezervor de depozitare 30 l Presiunea apei de alimentare 0,5 - 5 bar Conductivitatea apei de alimentare <1300 μS / cm Dimensiuni (L × P × H) 320 × 560 × 620 mm Greutate 26 kg Consum de energie 130 W Tensiune nominală de operare 230 V, 50/60 Hz
- Număr anunț
- DA25252787
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33158300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.