Atribuită
Cumpărare directă
Degresant Forte 5 litri TM bid 2 18.5 37 Detergent pardoseli 5 litri albastru TM 00403100 bid 4 11.7 46.8 Detergent pardoseli Sano Floor Fresh lavanda 4 litri buc 3 24.84 74.52 Detergent Kiehl Parketto Clean 1 litru buc 5 22.94 114.7 Detergent de rufe 10kg/sac SVIS 331184 00424831 sac 1 44.96 44.96 Hartie igirnica MINI, alb, 2 strat, 820 foi,100% celuloza HU buc 120 3.08 369.6 Prosop hartie D14, 80%, 2 strat, 390g ECO rola 24 3.48 83.52 Prosop hartie MIDI, alb, 2 strat ClassEur laminat buc 24 8.13 195.12 Saci menaj 120 litri, 10 buc/rola TM 00403176 rola 25 3.19 79.75 Saci menaj 60 litri, 20 buc/rola TM buc 30 2.45 73.5 Saci menaj 120 litri, 25buc/rola MS70X110L25TR ECO Bags transparent rola 15 10.16 152.4
- Număr anunț
- DA25231377
- Autoritate contractantă
- TRANSYLVANIA COLLEGE. THE CAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOL IN CLUJ (CUI 25009919)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.271,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.271,87 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.