Atribuită Cumpărare directă

SENS 3'' 1*306.73RON STUT 2'' 1*12.61RON TEU ZN 2'' 1*13.87RON COT ZN 2'' 1*12.18RON NIPLU ZN2'' 3*7.14RON NIPLU REDUS 2''-1'' 1/2 ZN 1*10.08RON ROB TRECERE 1'' 1/2 1*45.80RON COT ZN 1'' 1/2 II 2*55.26RON STUT 1'' 1/2 1*6.72RON TEFLON 1*6.72RON CANEPA 1*2.94RON STUT 2'' 1*12.61RON

Număr anunț
DA25238151
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Furnizor / câștigător
KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
469,33 RON
Valoare atribuită
469,33 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

469,33 RON

din 469,33 RON estimat