Atribuită
Cumpărare directă
FORMA DE PREZENTARE CUTIE 50 BUC Masca 3pliuri, 3 straturi. calitate superioara. Prevazut cu elastic pentru prindere pe urechi. Permit o respiratie fara efort si constituie o bariera eficace de filtrare Se adapteaza perfect la forma fetei si garanteaza o protectie maxima Mastile medicale sunt folosite pentru protectia cailor respiratorii. Este un bun mediu de preventie in imprastierea de virusi care se transmit pe calea aerului. La pret nu se mai adauga TVA, Societatea este neplatitoare de TVA.
- Număr anunț
- DA25243520
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL SATU MARE (CUI 3963897)
- Furnizor / câștigător
- STARLAB MEDICA S.R.L. (CUI 40382120)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.