Atribuită
Cumpărare directă
Detergent lichid tensioactiv, pentru spalarea hainelor din bumbac, sintetice si mixte in masini de spalat dotate cu aparate de dozare automata. bidon 20 kg Produs foarte alcalin, bogat in complexanti si dispersanti pentru spalarea mecanica a rufelor din bumbac, sintetice si mixte. bidon 20 kg ACHIZITIA DIN SICAP POATE TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25263392
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.686,40 RON
- Valoare atribuită
- 5.686,40 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.