Atribuită Cumpărare directă

Gel antibacterian Hygienium 300ml Gelul antibacterian curata si protejeaza mainile. Nu necesita folosirea apei si a sapunului, facandu-l ideal de utilizat pentru dezinfectia igienica a mainilor atunci cand spalarea acestora nu este posibila. Formula cu uscarea rapida nu lasa senzatie lipicioasa pe maini, facandu-va mainile catifelate datorita glicerinei si extractului de aloe vera

Număr anunț
DA25259418
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE "LIVIU BORLAN"MARAMURES (CUI 3627811)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,20 RON
Valoare atribuită
504,20 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,20 RON

din 504,20 RON estimat