Atribuită
Cumpărare directă
ASOCIATIA GRUP DE ACTIUNE LOCALA VALEA CLANITEI doreste sa achizitioneze servicii de asigurare CASCO si RCA pentru: autoturism DACIA DUSTER 1461 cmc pentru o perioada de 12 luni, 22.03.2020-21.03.2021 cu o Prima de asigurare: 2.024 Ron Modalitate de plata: integral
- Număr anunț
- DA25248662
- Autoritate contractantă
- GRUP DE ACTIUNE LOCALA VALEA CLANITEI (CUI 33584712)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.024 RON
- Valoare atribuită
- 2.024 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.