Atribuită Cumpărare directă

MERE, MORCOVI, OUA, CEAPA, ROLLTON CU GUST DE PUI, VARZA, CARTOFI, PULPE DE PUI, FICAT DE PUI, UNT DE MASA

Număr anunț
DA25260388
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
MINU COM SRL (CUI 9242520)
Cod CPV
03222321-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.299,30 RON
Valoare atribuită
3.299,30 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.299,30 RON

din 3.299,30 RON estimat