Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1.TAIETOR PT.TEVI COT-PVC PT.41MM INTRE 1-5.8 TOLI #7501206621912 buc 1 29.4118 2.IZOLATOR PLAMAFLEX06/35 (2M/BUC) #6420330089065 buc 5 3.2773 3.IZOLATOR PLAMAFLEX 06/28 (2M/BUC) #6420330089058 buc 22 2.1008 4.MUFA MIXTA KPE 25*3#4`` FI#6420330007755 buc 2 3.2773 5.PASTA DECAPANTA 250GR FELDER #4005796220133 buc 1 38.2353 6.RACORD OLANDEZ 25X3/4 FI #6420330090818 buc 2 10.8403 7.COT PERETE PPR PN25 20X1.2 KALDE #8680794010564 buc 2 3.2773 8.RACORD PPR PN25 20X1.2 FE KALDE #0000010240453 buc 2 3.2773 9.COT PPR 90GR PN25 DN25 KALDE #0000010240416 buc 16 0.5882 10.MUFA PPR PN25 DN25 KALDE #8680794005362 buc 9 0.4202 11.TEU EGAL PPR PN25 DN25 KALDE #8680794005775 buc 4 0.7563 12.REDUCTIE PPR PN25 25X20 KALDE #8680794005461 buc 4 0.3361 13.1300 CLESTE NITURI POP #3838909154541 buc 1 83.9496 14. CHEIE TUB.DIN TEAVA 10X11 MM KRONUS #6426449006115 buc 1 9.1597 15.PASLA CURATAT TEAVA FELDER FEL.27140000 #2000000277103 buc 7 1.0084 16.TEAVA CUPRU D.18X0.7 BARA 3MT/BUC #6420330091297 buc 6 30.6723 17.TEAVA PPR-CT COMPOZIT PN25 DN25 (4ML-BUC) #6420330127927 # buc 6 14.7059 18.SEMIOLANDEZ CU COT 22X3/4 #2000000222479 buc 2 9.6639 19.SEMIOLANDEZ DREPT CUPRU 18-1/2#6420330080604 buc 2 3.7815 20.CONDUCTA APA PE80 25X10 BAR #2000000271088 buc 60 1.8908 21.MUFA CUPRU 18 (INT-INT)#6420330006864 buc 10 0.9244 22.TEU ALAMA 1/2#6420330000077 buc 2 5.4622 23.FELDER COSITOR
- Număr anunț
- DA25194518
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 971,36 RON
- Valoare atribuită
- 971,36 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.