Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE NEUTRALIZARE MIROSURI NEPLACUTE: -camin studentesc D+P+4E, Str. Ursului, nr 2-4 , Arad, 4502 mp -camin studentesc P+4E, , Str. Ursului, nr 2-4, Arad, 2933 mp - camin studentesc SP+P+1E+M, Str. Piata Pompierilor nr 1-3, Arad, 2402 mp Total 9837 mp X 12 luni = 118044 mp
- Număr anunț
- DA25252423
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- SIBASS ORIGINAL SRL (CUI 32888420)
- Cod CPV
- 98300000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 118.044 RON
- Valoare atribuită
- 118.044 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.