Atribuită Cumpărare directă

Primaria Bals, CUI 16410627, asigurare RCA utilaj, prima de asigurare 1297 RON, 12 luni. Calculatie 3900254728

Număr anunț
DA25215197
Autoritate contractantă
COMUNA BALS (CUI 16410627)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.297 RON
Valoare atribuită
1.297 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.297 RON

din 1.297 RON estimat