Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de internet cu banda garantata, infrastructura de fibra optica, suport tehnic 24/24 , Digi Internet Business (mbps) 300Mbps canal garantat internet si acces in 1000Mbps in reteaua nationala DIGI (mbps, din port), 1 adresa IPv4 publica fixa =437,25 lei/luna+TVA Lunar se va achita taxa de 437.25 ron - conform contract Taxa de instalare serviciu 242,92 lei+TVA, conform oferta se va achita o singura data la inceput
- Număr anunț
- DA25192100
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Standardizare din Romania (CUI 11134288)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.247 RON
- Valoare atribuită
- 5.247 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.