Atribuită Cumpărare directă

Rca 12 luni, autoutilitara Volkswagen Caddy, 1968 cmc, 75 kw, masa maxima 2256 kg, 5 locuri, an fabricatie 2019, motorina, Rca 12 luni, autourism Skoda Octavia, 1598 cmc, 85 kw, masa maxima 1898 kg, 5 locuri, an fabricatie 2019, motorina,

Număr anunț
DA25210564
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
SC GLOBASIG BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 14991736)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.520 RON
Valoare atribuită
1.520 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.520 RON

din 1.520 RON estimat