Atribuită Cumpărare directă

ALTO TS315S - 2298 RON BEHRINGER X AIR XR12 - 1269 RON

Număr anunț
DA25226908
Autoritate contractantă
Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
48952000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.997,47 RON
Valoare atribuită
2.997,47 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.997,47 RON

din 2.997,47 RON estimat