Atribuită Cumpărare directă

Putere: 880 W Prindere: SDS Plus Greutate: 2.9 kg Energie impact: 3.2 J Diam. max. gaurire beton: 28 mm Diametru max. gaurire otel: 13 mm Diametru max. gaurire lemn: 30 mm Functii: Daltuire Turatie: 0 - 900 rot/min Diametru max. gaurire zidarie (cu carota): 68 mm Productivitatea si performantele de daltuire cele mai ridicate din clasa sa. Durata de viata cu 25% mai indelungata decat a altor ciocane rotopercutroare din clasa sa, pentru o eficienta mai mare. Vibratii cu 27% mai reduse decat in cazul modelului anterior, datorita amortizarii active a vibratiilor. Mandrina interschimbabila pentru trecerea rapida de la gaurirea cu percutie in beton la gaurirea fara percutie in lemn si metal. Stop rotatie pentru daltuire. Cablu cu prindere pe bila pentru prevenirea ruperilor de cablu. Placa rotativa de perii colectoare pentru aceeasi putere la functionarea spre dreapta si spre stanga. Cuplaj de suprasarcina pentru protejarea utilizatorului si a sculei electrice. Functionare dreapta/stanga pentru eliberarea burghielor blocate. Reglare fara trepte a turatiei pentru gaurire curata. Numar de percutii la turatie nominala: 0-4000/min

Număr anunț
DA25201713
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
Cod CPV
42652000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.324,80 RON
Valoare atribuită
1.324,80 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.324,80 RON

din 1.324,80 RON estimat