Atribuită Cumpărare directă

Intellectual Anti-Semitism (Comparative Studies from a Global Perspective/Globalhistorische Komparativstudien, nr. 4) - 204.76 RON Socialist Internationalism in the Cold War: Exploring the Second World - 471.43 RON Tourism and Travel during the Cold War: Negotiating Tourist Experiences across the Iron Curtain - 618.10 RON Cultural Exchange & the Cold War: Raising the Iron Curtain - 195.24 RON Social Sciences in the "Other Europe" since 1945 - 204.76 RON

Număr anunț
DA25198466
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
Cod CPV
22110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.978,10 RON
Valoare atribuită
1.978,10 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.978,10 RON

din 1.978,10 RON estimat