Atribuită Cumpărare directă

Societatea noastra intentioneaza sa achizitioneze produse de papetarie si articole de birou, conform descrierii din catalogul de produse.

Număr anunț
DA25198991
Autoritate contractantă
SD3 SALUBRITATE SI DESZAPEZIRE S3 SRL (CUI 37804020)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30197210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,96 RON
Valoare atribuită
349,96 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,96 RON

din 349,96 RON estimat