Atribuită Cumpărare directă

3000512 - Baie cu ultrasunete JP Selecta Ultrasons, 1 l Baie de curatare cu ultrasunete, fara incalzire, 1 l Nu include valva pentru evacuarea apei Cronometru 0-15 minute Functionare continua sau cronometrata Nu include capac si cos; acestea se comanda separat Producator JP Selecta Garantie 12 luni Tip Apa Miscare de agitatie Fara agitare Capacitate 1 l Dimensiuni interioare (L*l*h) 60*140*140 mm Dimensiuni exterioare (L*l*h) 200*200*180 mm Alimentare 220 V, 50 Hz Consum 50 W Greutate 2.5 kg Cod produs 3000512

Număr anunț
DA25191178
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
42943200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.372,30 RON
Valoare atribuită
4.372,30 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.372,30 RON

din 4.372,30 RON estimat