Atribuită Cumpărare directă

10 1024777 ROLA 100M MYF 1,5 ROSU H07V-K ROL 1,00 54,99 46,21 8,78 20 1024778 ROLA 100M MYF 1,5 ALBASTRU H07V-K ROL 1,00 54,99 46,21 8,78 30 1024779 ROLA 100M MYF 1,5 NEGRU H07V-K ROL 1,00 54,99 46,21 8,78 40 1024780 ROLA 100M MYF 1,5 VERDE/GALBEN H07V-K ROL 1,00 54,99 46,21 8,78 50 1031673 SURUB CAP BOMBAT COMBINAT 4X16 ZA BUC 100,00 0,11 9,24 1,76 60 6000218 SD PIULITA HEXAGONALA DIN934 M4 ZA BUC 100,00 0,02 1,68 0,32

Număr anunț
DA25187787
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC REGELE FERDINAND I (CUI 2491494)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,76 RON
Valoare atribuită
195,76 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,76 RON

din 195,76 RON estimat