Atribuită Cumpărare directă

Unitatea Militara 01836 Otopeni, doreste achizitionarea serviciului privind revizia tehnica pentru autocamionul de transport IVECO M250.45 WM, aflat in dotarea Unitatii Militare 01910 Vernesti, jud. Buzau.

Număr anunț
DA25200660
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
IVECO TRUCK SERVICES SRL (CUI 31625301)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800,15 RON
Valoare atribuită
5.800,15 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.800,15 RON

din 5.800,15 RON estimat