Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie abonament de internet si telefonie fixa la sediul Primariei municipiului Medias si abonament TV la sediul SPCLEP Medias. Valoarea pentru „Abonament de internet si telefonie” este de 956,60 lei fără TVA/luna, respectiv 11.479,20 lei/an fara TVA. Durata contractului va fi de 12 luni
- Număr anunț
- DA25196945
- Autoritate contractantă
- Municipiul Medias (CUI 4240677)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.479,20 RON
- Valoare atribuită
- 11.479,20 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.